VŠETKO JE NAVZÁJOM PREPOJENÉ.

ZDRAVÉ ČREVÁ ŠTASTNÝ ŽIVOT.

Črevo je veľmi dôležité pre naše zdravie a pre život. Žijú v ňom rôzne organizmy, baktérie, kvasinky, vírusy, prvoky a huby. Všetko je navzájom prepojené.

Dalo by sa povedať, že ak máte zdravé črevá, máte aj dobrú imunitu, dobrú náladu a žiadne ťažkosti. Na udržanie správnej funkčnosti čriev napomáha potravinový doplnok Prevail Relief Valentus. obsahuje širokú škálu vegetariánskych enzýmov, ktoré telo potrebuje na podporu trávenia.

KĽÚČOM K ZDRAVIU JE POSILNENIE ZAŽÍVACIEHO SYSTÉMU.

Keďže premieňa potraviny, ktoré jeme, na látky, ktoré dokáže absorbovať a kvalitne spracovať. Črevá nielen, že trávia pozostatok (zvyšky) potravy, ale aj zabraňujú prenikaniu nečistôt do nášho tela, ako sú toxíny a jedovaté látky, vstrebáva sa v nich prísun vitamínov a minerálov, všetko nepotrebné odchádza z tela von.

Pri zlej funkcii čriev dochádza k rôznym zápalom, bolesti brucha, telo sa plní toxíny, zlyhávajú iné orgány a trpia zažívací trakt. Dochádza k únave, vyčerpanosti, alergiám, kožným problémom a podobne. O čreva je potrebné sa starať. S Prevail Relief Valentus budete mať nad svojím zdravím kontrolu. Stačí užívať denne.

TEPELNÉ SPRACOVANIE POTRAVÍN NIČÍ TOĽKO POTREBNÉ ENZÝMY.

v dnešnej dobe a ich konzervovanie, môže ničiť niektoré prirodzene sa vyskytujúce enzýmy a zmeniť ich výživový obsah. Preto je treba tieto správne enzýmy do tela dostať pomôcť Prevail Relief Valentus , ktorý obsahuje proteínové enzýmy, sacharidové enzýmy, tráviace enzýmy a enzýmy uvoľňujúce vlákninu a živiny.

Je prísunom prirodzených probiotík, ktoré majú dobrý vplyv na mikroflóru a posilňujú celkovú odolnosť čriev proti rôznym infekciám. Zdravá mikroflóra dokáže zničiť rôzne patogény a vďaka produkcii vitamínu K ovplyvňuje aj správnu zrážanlivosť krvi. Naše telo je jedna veľká studnica poznatkov a objavov. Keď niečo nefunguje, imunita nám dá ihneď vedieť. 

nový obrázek_2

Objednávka sms  775 054 870 

obrázok článku