ČÍM VIAC TÝM RÝCHLEJŠIE

ČÍM VIAC TÝM RÝCHLEJŠIE

ČÍM VÄČŠIA OXIDÁCIA, TÝM RÝCHLEJŠÍ PROCES STARNUTIA,

 
Stres spôsobuje v tele nerovnováhu, prebieha vnútri štiepenie, redukcie, oxidácie. Pre lajky to znamená, že keď zlá molekula narazí na zdravú, vznikne ďalšia zlá. Takže pri väčšom vzniku zlých molekúl dochádza k hromadnému ničeniu zdravých buniek, ktoré majú vplyv na starobu a rôzne choroby. 
Oxidačný stres = oxidácie v tele.
 
Čím väčšia oxidácia, tým rýchlejší proces starnutia, tým rýchlejšia možnosť rôznych zápalov a civilizačných chorôb. Multi - Vit spray Czech vie tento proces zastaviť. Ako už sme písali v minulých článkoch, je dôležitý spôsob života, stravovanie a tiež v akom prostredí žijeme, zdá sme pracovne vyťažení a koľko cukru do tela prijímame. Ani alkohol a cigarety urýchľujú príjem zlých látok do tela. Vo všetkom musí byť rovnováha. 
 

VIETE UBRÁNIŤ SVOJ ORGANIZMUS?

Multi - Vit spray Czech posilňuje obranu organizmu, celkovo utužuje imunitu. Je zdroje dôležitých vitamínov a minerálov pre telo, ako sú vitamíny z radu B, E. A zinok, horčík, vápnik, železo a ďalšie. Je to viac než len obyčajný multivitamín!
Výhodou je jednoduchá aplikácia do pusy, denná dávka bez potreby kontroly, podpora správneho fungovania imunity, zníženie únavy a vyčerpanosti. Vitamín E chráni pred oxidačným stresom. Jód, draslík slúži zase pre správnu funkciu štítnej žľazy, je to výživa pre telo. Zelené potraviny patrí v dnešnej dobe k veľa obľúbeným.

PODPORTE PROCES ČISTENIA TELA

Výrobok Multi - Vit spray Czech má sladkú chuť. Používa sa raz denne. Výborné sú v ňom výťažky z morských rias - spirulina, chlorela. Ktoré sú zdrojom proteínov, bielkovín, antioxidantov a vyplavujú škodliviny z tela, takže dochádza k čisteniu, detoxe.
Riasy majú tiež vplyv na úbytok hmotnosti, správnu funkčnosť čriev.
Pomáhajú s nadváhou tým, že znižujú pocit hladu, aktivujú metabolizmus, dodávajú mozgu výživu, potláčajú chuť na prejedanie sa, obsahujú chlorofyl. Vytvára podmienky pre správnu redukciu hmotnosti a podporujú proces čistenia tela od toxínov. 

 

Nový obrázek_2

Objednávka sms 775 054 870