NAŠTARTUJTE SVOJ DEŇ

NAŠTARTUJTE SVOJ DEŇ

 Viete, že kofeín obsiahnutý v káve stimuluje metabolizmus organizmu a pomáha k spaľovaniu kalórií? Zrnko kávy obsahuje vitamín niacín, ktorý podporuje regeneráciu i vlhkosť pokožky.

 
Hovorí sa, že 4 šálky denne, znižujú u žien riziko rakoviny maternice au mužov rakoviny prostaty. Tiež sa uvádza podľa rôznych štúdií, že káva znižuje riziko ochorenia na cukrovku (záleží však, koľko cukru zladíte), znižuje aj riziko cirhózy pečene, pomáha zvyšovať tlak, ak trpíte nízkym. Musí sa však piť s mierou.
 
S kávou Brazilian Roast Coffee naštartujete správne každý svoj deň. Nielen, že vám dodá energiu, ale pomáha pri chudnutí. Spaľuje tuky, znižuje chuť na prejedanie. Kilá idú dole ľahko. Stačí vypiť jednu šálku denne.

 

Čo robí Brazilian Roast Coffeepečená káva tak dobre?

Potlačte chuť k jedlu - Spravujte svoju váhu - Zvýšte svoju energiu - Zvýšte svoju náladu

 
Brazília je krajinou, ktorá sa radí medzi najväčšie pestovateľov kávy Arabika, vďaka pásme, v ktorom sa nachádza je káva veľmi kvalitný a chutí. Kávovník je pôvodom z Etiópie. Čoskoro po jeho objavení sa začal pestovať a kultivovať v arabských krajinách. Odtiaľ bola semená prenesená do Indie, Brazílie , na Kubu, Kostariku a do ďalšej krajín.
 
Káva je dnes jedna z najviac obchodovateľných potravín a významným vývozným artiklom a centrá jej pestovania nájdeme v Kolumbii, Vietname, Mexiku, Peru a Indonézii.
 
Poznáme na 60 odrôd Coffea Robusta a Coffea Arabica. Robusta je cenovo lacnejšie, chuťovo krémovejšia, má viac kofeínu, je kvalitný dobíjač energie, vďaka nej vydržíte pracovať dlho do noci. Arabica patrí k cenovo drahším, obsahuje menšie množstvo kofeínu, je jemnejšia. Europa Joe Brazil kvalitné Arabicu obsahuje. 
 
Káva je silný antioxidant a má vraj za následok dlhovekosť. Kofeín je podporou pre mozog, takže sa nám lepšie premýšľa a metabolizmus je rýchlejší, čo má za vplyv rýchle spaľovanie kalóriu. Káva znižuje stres, človek je vďaka nej viac v pohode
vyplavuje do tela hormón šťastia, takže sa viac usmievame na svet.
 
Zvyšuje výkon, dodáva energiu. S kávou Brazilian Roast Coffee krásne schudnete. 
 

Nový obrázek_2

Objednávka sms 775 054 870