Existuje elixír mladosti?

Existuje mnoho kozmetických produktov, ktoré sa tvrdia, že pomáhajú zlepšiť vzhľad pleti a udržať ju mladistvú a zdravú, a ktoré sú označované ako " elixir mladosti" . Avšak, existuje žiadny jeden produkt, ktorý by bol schopný vrátiť späť vek alebo zastaviť proces starnutia pleti.

ELIXÍRNiektoré zložky, ktoré sa môžu nachádzať v kozmetických produktoch, ako sú vitamíny, antioxidanty a hydratačné látky , môžu pomôcť zlepšiť vzhľad pleti a udržať ju zdravú. Avšak, žiadny kozmetický produkt nedokáže zastaviť alebo vrátiť proces starnutia. Je dôležité si uvedomiť, že starostlivosť o pleť by mala byť komplexná a zahŕňať správnu hydratáciu, ochranu pred slnečným žiarením, vyváženú stravu a dostatok spánku.

BEWIT MERKABA ULTIMATE ELIXIR MLADIA je označenie pre kozmetický alebo liečebný produkt, ktorý sa tvrdí, že obsahuje unikátnu synergiu stoviek aktívnych látok, ktoré majú zlepšiť zdravie a kvalitu života.

100% prírodný, CTEO

Označenie znamená, že produkt obsahuje iba prírodné zložky, teda látky pochádzajúce z rastlín, minerálov alebo živočíšnych zdrojov. CTEO znamená "čisto extrahovaný olej". Tieto oleje sa získavajú jemnou extrakciou, kde sa používa len tlak a teplo, a sú teda šetrnejšie k pôvodným látkam ako oleje získavané chemickou extrakciou. Tieto označenia naznačujú, že produkt obsahuje iba prírodné zložky a že boli získané šetrným spôsobom.

Vysoko kvalitné a výživné, za studena lisované rastlinné oleje v BIO kvalite

Označenia, ktoré naznačujú, že produkt obsahuje kvalitné a nutrične bohaté rastlinné oleje, ktoré boli získané za studena lisovaním a sú v BIO kvalite.

Za studena lisované oleje sú vysoko kvalitné, pretože sa získavajú jemným lisovaním pri nízkych teplotách, čo znamená, že olej zostáva čerstvý a plný enzýmov, vitamínov a minerálov. BIO kvalita znamená, že oleje pochádzajú z ekologického poľnohospodárstva, kde neboli použité chemické pesticídy ani hnojivá, čo znamená, že sú vysoko kvalitné a šetrné k životnému prostrediu.

BIO RAW výťažky z morských rias i púčikov rastlín

BIO RAW výťažky z morských rias i púčikov rastlín" označenie naznačuje, že produkt obsahuje výťažky z morských rias a púčikov rastlín, ktoré sú v BIO kvalite a sú získavané v surovom stave.

BIO kvalita znamená, že suroviny pochádzajú z ekologického poľnohospodárstva, kde neboli použité chemické pesticídy ani hnojivá. RAW označenie znamená, že suroviny neboli tepelne upravené, čo znamená, že obsahujú viac živín a enzýmov ako suroviny, ktoré boli tepelne upravené. Výťažky z morských rias a púčikov rastlín sú bohaté na vitamíny, minerály a ďalšie látky, ktoré môžu pomôcť podporiť zdravie a vitalitu.

Podporná kyselina humínová

Kyselina humínová je organická zlúčenina, ktorá sa vyskytuje v humuse a rašeliniskách. Je to komplexná zmes rôznych zlúčenín, ako sú humínové kyseliny, fulvicové kyseliny a humáty. Tieto zlúčeniny sa považujú za silné chelátory, čo znamená, že môžu viazať a transportovať živiny.

Kyselina humínová sa často používa ako prírodné hnojivo alebo ako prísada do pôdy pre rastliny, aby sa podporila ich rast a odolnosť. Môže sa tiež používať ako doplnková terapia pre rôzne zdravotné problémy, ako sú kožné problémy alebo problémy s trávením.

Jedinečné prvky definovaných energeticko-frekvenčných vlastností LIGHT, GOLD a DIAMOND ESSENCE

"LIGHT, GOLD a DIAMOND ESSENCE" sú označenia pre produkty, ktoré sa tvrdia, že obsahujú jedinečné prvky s definovanými energeticko-frekvenčnými vlastnosťami.

BEWIT COLDET – naša jedinečná, rokmi overená zmes CTEO® ​​certifikovaných esenciálnych olejov, ktorá môže podporiť  pocity očisty, pohody a harmónie . Veľmi príjemná vzpruha  nielen po ťažkom jedle .

Vysoko kvalitné, za studena lisované rastlinné oleje v BIO kvalite

BIO certifikované, za studena lisované rastlinné oleje - nenahraditeľný základ tohto elixíru. Nielenže sú výbornými nosičmi cenných esencií, obohacujú tiež zloženie výrobku o potrebné vitamíny, minerály, fytosteroly a  vysoký obsah omega-3 a 6 mastných kyselín, ktoré sú pre nás kľúčové .

Výťažky z morských rias i púčikov rastlín

BIO RAW OMEGA COMPLEX  obohacuje zloženie BEWIT MERKABA ULTIMATE ELIXIR o vysoko výživné a ľahko vstrebateľné  výťažky z BIO certifikovaných morských rias . Tie pochádzajú zo západného pobrežia Írska, teda z najčistejších vôd severného Atlantiku.

Výťažky z púčikov, ktoré sú súčasťou  BIO RAW GEMMA COMPLEXU , dopĺňajú zloženie výrobku o  mimoriadne hodnotné látky a vitálnu energiu ručne zbieraných púčikov rastlín , prerastajúcich divokou krajinou moravskosliezskych Beskýd.

ZDE INFO V ČEŠTINĚ

ľudí-2561053_1920